Jaki nabyć prezent dla nastolatka?

Dorastający mężczyzna jest to autentyczny wulkan werwy, który zmienia się w oczach. Jeansy zakupione kilka miesięcy temu mogą być na niego już za kuse, natomiast zespół muzyczny, który ostatnimi czasy gościł na plakatach, obecnie – mówiąc bezpośrednio – odszedł „do lamusa”.
Chociaż wzdłuż i wszerz rozrzuca brudne odzienia, opróżnia chłodziarkę w szybkim tempie i nieraz zapomina o zadaniu domowym, uśmiechnięty nastoletni chłopiec to duża radość.

Zrób sobie plac zabaw w domu

Ruch jest bardzo ważny dla organizmu człowieka. Wysiłek fizyczny zalecany jest szczególnie osobom, które większość doby spędzają na siedząco, a więc w biurze, przed komputerem czy w czasie kierowania pojazdami. Aktywne spędzanie wolnego czasu może dokonywać się przez zabawę. Czas płynie wtedy szybciej, a aktywność przynosi więcej radości. Ruch można uprawiać na świeżym powietrzu poprzez jogging, spacery z psem, jazdę na rowerze, sporty zespołowe.

Ciuchy termoaktywne – co to jest?

Przebywam w górskiej krainie. Dla mnie krajobraz zielonych w tej chwili gór za oknem, zamglonych o świcie, jest normą. Co wcale nie oznacza nudy – kiedy oglądasz góry nie potrzeba ci już odbiornika telewizyjnego, wystarczy odrobina uwagi. I mamy widowisko! Rano bywa, że mgiełka unosi się jakby kurtyna w teatrze. Powszechna jest opinia, że górale potrafią szóstym zmysłem przewidzieć aurę.