Nareszcie wiosno!

Jest coraz bardziej ciepło na dworze lub jak też wolą na południu Polski – na polu. Niezależnie od tego w jakim regionie mieszkamy, coraz cieplej będzie z pewnością. Konsekwencją tego stanu rzeczy jest to, że miejsce grubych sweterków, szali, czap, rękawic zajmą cieńsze stroje, bluzki z krótkimi rękawami, spódniczki, sukienki.

codzienne ćwiczenia

Autor: Port of San Diego
Źródło: http://www.flickr.com

Aby jednak super wyglądać, trzeba się wcześniej troszeczkę napracować. Nie zaszkodzi trochę bardziej intensywna gimnastyka, niż ta nasza codzienna poranna. I nieważne jakie to będą ćwiczenia. Do bardziej intensywnej gimnastyki kobiety będą potrzebowały bluzki z krótkimi rękawami, zwłaszcza że pora wiosenno – letnia pozwala nam na to, żeby nareszcie zrzucić górną warstwę garderoby.

Feministki twierdzą, iż panie bywają kobietom nakłada się kaganiec. W niektórych obszarach rzeczywiście tak jest, w innych powiedzmy, że jest to dyskusyjne. Są też obszary nie poruszane przez panie feministki. Jakoś nie spotkałem się z postulatami na temat nierówności „modowej” pań i panów. Słowem, choć trudno jest w to wierzyć, mężczyźni w w/w temacie mają trudniej. Pomimo to nie narzekają. Przykładem mogą tu być stylowe koszulki bokserki, w których facet być może i wygląda świetnie, ale raczej nie pokaże się w nich na ulicy, pomimo iż zaprojektowano je do uprawiania sportu więc działań jak najbardziej publicznych. No ale zostawiamy już panów i ich „modowe” nierówności, bowiem nie powinno im to jednak przeszkadzać w dbaniu o siebie.

Kobiety po intensywnej gimnastyce z ddamskie koszulki mogą się przebrać na przykład w bluzkę z krótkim rękawem i w minispódniczkę. Natomiast kobiety lub dziewczyny, które chcą powrócić do korzeni, powinny zainteresować za się bluzkami z bufkami.

Masz chęć zgłębić więcej informacji na opisywany temat? Zatem odsyłam do linka (https://www.med4med.store/odziez-medyczna-damska/bluzy-damskie/), gdyż odnajdziesz tam mnóstwo ciekawych danych opisujących przedstawiany wątek.

Zwłaszcza, iż po kandydowaniu do konkursu Eurowizji popowego zespołu CLEO przewiduję wzrost popularności tego rodzaju bluzeczek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*