Czas na pracę nad swoją sylwetką

Mimo że dopiero co minęły Święta Bożego Narodzenia i na dworze mroźno, warto już pochylić się nad wakacyjną formą. Do urlopów jeszcze pół roku, a więc dokładnie tyle, żeby uczęszczać na aerobic lub siłownię i ulepszyć nawyki żywnościowe. Parę tygodni przed latem siłownie są zatłoczone tak zwanymi „sezonowcami”, którzy starają się polepszyć ciało w niewielkim czasie.To duży błąd, bo modelowanie sylwetki potrzebuje dużej liczby dni mocnej pracy oraz mnóstwa wyrzeczeń.

siłownia

Autor: iStock.com
Źródło: iStock.com

Aby rozpisać sobie właściwy reżim treningowy oraz jadłospis, należy poszukać podpowiedzi w sieci. Trzeba bezwzględnie pamiętać, że każdy jest odmienny i nie wolno kopiować treningów i jadłospisów kulturystów bez zmian.

Podoba Ci taki tekst? To ekstra, sprawdź stronę dietetyk wrocław pod tym adresem. Zobaczysz tam większą ilość informacji na zbliżony temat.

Nie kupuj bezwartościowych pisemek kolorowych, w których w każdym odcinku oferuje się rzekomo wspaniałe sposoby na czystą masę mięśniową w kilkanaście dni. Takie rzeczy są abstrakcyjne, nawet przy łykaniu najnowszych odżywek. Niektóre artykuły są warte kupna, w dalszej części prezentujemy kilka typów.

Thermo fat burner

Taki suplement jest wart wybrania. Przeciętny suplement diety na odchudzanie zwykle ma w sobie garść popularnych związków, które wspomagają likwidowanie tkanki tłuszczowej – np. kofeinę.

Z wielu badań okazuje się, że takie towary wykazują znaczące działanie energetyzujące, to znaczy mocno wspierają ducha trenującego, a ich efektywność jest raczej niewielka.

Budowanie masy na siłowni

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com

O ile masz problemy z układem krążenia, lepiej nie bierz takich suplementów, gdyż duża ilość pobudzaczy może spowodować złe samopoczucie.

Baton białkowy

Największymi wrogami osoby, która pragnie utrzymać szczupłą sylwetkę, są rzecz jasna cukry. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, że cukier jest gorszy dla zdrowia i szczupłości niż szkalowany tłuszcz. O ile dopadnie cię ogromna ochota na spożycie czegoś pysznego najlepiej jest zakupić sobie parę dobrych batonów białkowych.

Tego gatunku suplementy są zwykle wytwarzane z białka serwetkowego oraz innych substancji. Na naszym rynku można znaleźć spore spektrum smaków i odmian batonów białkowych, każdy znajdzie sobie swój ukochany wspaniały smak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*