Dzięki GoPro można skutecznie filmować swoje sukcesy ekstremalne

Sport jest zajęciem emocjonującym i ciekawym, gwarantuje mnóstwo interesujących doznań. Pewnym sportowcom zależy na tym, aby swoje wyczyny sportowe filmować i móc następnie oglądać na spokojnie, wymieniać się doświadczeniami z innymi sportowcami lub najzwyczajniej zachować na pamiątkę. W takiej sytuacji idealnie sprawdzają się kamery sportowe. Stają się one dobrym wyborem w przypadku sportów ekstremalnych, jak wspinaczka wysokogórska, spływy pontonowe czy skoki na bungee.

Taka kamera powoduje, że nagrywanie na wszelkiego rodzaju wyjazdach jest o wiele fajniejsze. No dobrze, to które kamerki są według mnie godne zainteresowania? Tzn. nie mówię, iż może jestem wielkim ekspertem, jednakowoż myślę, że jestem w stanie zarekomendować coś solidnego.

GoPro Hero 4

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Na początku pragnę polecić szczególnie kamerkę sportową firmy Sony, jak również GoPro Hero 4 Silver. Według mnie sony action cam jest chyba pod wszystkimi względami fantastyczną kamerką. Zabrałem ową kamerę na wyjazd w Sudety wycieczka w Sudety – łażenie po wspaniałych górach z tą kamerą sprawiło, że mam teraz przepiękne filmy. Jakość nagrania jest bez większego cienia wątpliwości kapitalna, coś niezwykłego! Na sam dźwięk również nie mogę się uskarżać. Niby za bardzo tanio to nie jest, lecz ciężko sądzić, że natrafimy na fajniejszą opcję. Tzn. następny produkt, który chciałbym nieco opisać także jest dobry…

Profesjonaliści są jednak zgodni, że najlepsze kamery typu Point-of-View, produkuje firma GoPro, projektant kamer sportowych marki Hero. Debiutujący w roku 2014 model GoPro Hero 4 black (camonboard.pl/gopro-hero4-back.html) charakteryzuje się doskonałymi walorami, które plasują go w samej czołówce. Kamera ta jest dosyć droga, jednak może poszczycić się bardzo świetnymi cechami, między innymi wysoką prędkością filmowania w dobrej jakości, elektroniczną stabilizacją obrazu, Wi-Fi, Bluetooth oraz ekranem dotykowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*