Dzięki narzędziom ogólnie dostępnym w internecie, zwykły przedstawiciel społeczeństwa może skontrolować swój wskaźnik bmi

Prawidłowy model życia stał się jakiś czas temu przewodnim tematem wielu esejów tak w damskich kolorowych magazynach, jak i rozmów prowadzonych w ramach audycji radiowych. Przywykło się twierdzić, że nasi pobratymcy znajomością reguł np. zbilansowanego odżywiania raczej nie grzeszą. Niewiele lepiej bywa w przypadku wprowadzania teorii w życie. Dobrze nam znane pozostaje przedstawienie przeciętnego Kowalskiego, który wolne od obowiązków zawodowych popołudnia spędza leżąc plackiem przed telewizorem.

Czym jest triathlon i w jaki sposób się dobrze przygotować do wzięcia udziału w zawodach?

Osoby zafascynowane sportem z reguły stawiają przed sobą wciąż wyższe poprzeczki. Nie wystarczy im już sam wysiłek fizyczny, pragną rywalizować z kimś oraz osiągać coraz to lepsze rezultaty. Można się zatem spodziewać, iż osoba zaczynająca własną przygodę przykładowo z bieganiem, za jakiś czas będzie chciała wziąć udział w maratonie. Połączenie wysiłku fizycznego z rywalizowaniem staje się bowiem bardziej ciekawsze. Niektórym po jakimś czasie nie wystarczy tylko jedna forma sportu oraz po czasie szukają czegoś więcej. Taką ciekawą odmianą może być przykładowo triathlon.